Seksuolog


Seksuolog Poznań - Jestem lekarzem seksuologiem, zajmującym się leczeniem dysfunkcji i zaburzeń seksualnych oraz prowadzącym terapię zmierzającą do poprawy jakości życia seksualnego. Posiadane kwalifikacje uzyskałam w trakcie ukończonej specjalizacji lekarskiej z dziedziny seksuologii oraz w dwuletniej Szkole Terapii Seksualnej profesora Lwa-Starowicza, a także na podyplomowych studiach Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na UAM w Poznaniu – szkołach afiliowanych przez PTS. Doświadczenie w pracy lekarza seksuologa zdobywałam w Poradni Seksuologii i Patologii Więzi Międzyludzkich CMKP w Warszawie, pod kierownictwem Zbigniewa Lwa-Starowicza. Od 2005 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego (PTS).

W swoim gabinecie zajmuję się leczeniem pacjentów indywidualnych i terapią par. Prowadzę również poradnictwo dla mniejszości seksualnych, czyli LGBT. Wykorzystując swe kompetencje psychoterapeutyczne oraz fakt, iż jestem lekarzem, łączę elementy psychoterapii z diagnostyką medyczną i farmakoterapią oraz psychoedukacją.
Celem prowadzonej przeze mnie terapii jest pomoc w osiągnięciu satysfakcji z życia intymnego i relacji partnerskich, odbudowanie wiary w siebie oraz wsparcie w tworzeniu nowej jakości życia intymnego.

Obszary leczenia

Jeśli chcą Państwo zapoznać się z rodzajem problemów seksuologicznych, które leczę, proszę wejść tutaj

Czym różnią się lekarz-seksuolog od psychologa-seksuologa

Jeśli zastanawiacie się Państwo, czym różnią się te profesje, proszę wejść tutaj